Wesela i biesiady

„Już mi niosą suknię z welonem, Już cyganie czekają z muzyką, Koń do taktu zamiata ogonem, Mendelsonem stukają kopyta...”

Gościniec Wiecha to idealne miejsce na zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia weselnego. Ta wyjątkowa impreza wymaga ogromnego zaangażowania oraz niepowtarzalnej atmosfery. W Gościńcu Wiecha spełniają się marzenia o idealnym weselu. Nasze sale weselne są inne niż wszystkie. Zaufało nam już wiele par, które wspominają ten wyjątkowy dzień z uśmiechem na ustach. Wesela w iście dworskim stylu, to nasza specjalność.

Wesele w starej karczmie

Stara Karczma to urokliwe miejsce, gdzie do Państwa dyspozycji mamy również zadaszony teren przed karczmą. Dzięki takiej konfiguracji mogą Państwo cieszyć się również zabawą na świeżym powietrzu. W Karczmie możemy zorganizować dla Państwa imprezę weselną do 300 osób z przepysznym, staropolskim menu. Szczegóły dotyczące potraw ustalamy indywidualnie z zainteresowanymi. Jeżeli ktoś z gości poczuje się zmęczony, do Państwa dyspozycji są również pokoje gościnne. Dla Pary Młodej oferujemy apartament małżeński w cenie imprezy.

Wesele w plenerze

Naszą specjalnością są również wesela plenerowe. Jeżeli marzy Wam się wesele na świeżym powietrzu w przypiekany, letni dzień, zorganizujemy je specjalnie dla Was. Ilość gości jak również menu ustalamy indywidualnie z zainteresowanymi.


Jak przystało na wesele w staropolskim stylu, w Gościńcu Wiecha czekają na Państwa niezapomniane atrakcje. Dla Pary Młodej jak i dla gości weselnych, proponujemy między innymi przejazd bryczką, konkursy ludowe i wiele innych.
Jeżeli macie Państwo zupełnie inny pomysł na własne wesele, chętnie podejmiemy wyzwanie zorganizowania dla Was tego specjalnego dnia. Zapraszamy do kontaktu z nami.