Wesela i biesiady

„Już mi niosą suknię z welonem, Już cyganie czekają z muzyką, Koń do taktu zamiata ogonem, Mendelsonem stukają kopyta...”

Gościniec Wiecha to idealne miejsce na zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia weselnego. Ta wyjątkowa impreza wymaga ogromnego zaangażowania oraz niepowtarzalnej atmosfery. W Gościńcu Wiecha spełniają się marzenia o idealnym weselu. Nasze sale weselne są inne niż wszystkie. Zaufało nam już wiele par, które wspominają ten wyjątkowy dzień z uśmiechem na ustach.

Wesele w plenerze

Naszą specjalnością są wesela plenerowe. Jeżeli marzy Wam się wesele na świeżym powietrzu w przypiekany, letni dzień, zorganizujemy je specjalnie dla Was. Ilość gości jak również menu ustalamy indywidualnie z zainteresowanymi.

Jak przystało na wesele w staropolskim stylu, w Gościńcu Wiecha czekają na Państwa niezapomniane atrakcje. Dla Pary Młodej jak i dla gości weselnych, proponujemy między innymi przejazd bryczką, konkursy ludowe i wiele innych.
Jeżeli macie Państwo zupełnie inny pomysł na własne wesele, chętnie podejmiemy wyzwanie zorganizowania dla Was tego specjalnego dnia. 

Zapraszamy do kontaktu.