Dla firm

SERDECZNIE ZAPRASZAMY FIRMY DO ZORGANIZOWANIA W NASZYM GOŚCIŃCU KONFERENCJI, SZKOLENIA LUB PIKNIKU DLA PRACOWNIKÓW.

Organizujemy eventy dla firm na 20ha; na terenie znajduje się całoroczna karczma dwupoziomowa mieszcząca do 300 osób oraz wiaty grillowo – konsumpcyjne przeznaczone na imprezy plenerowe, do 800 osób. Ponadto można ustawiać namioty konsumpcyjne na potrzeby imprez do 5 tysięcy osób.

Naszą główną atrakcją jest autentyczny skansen, 2 wiatraki, młyn wodny, wypieki chleba, zwierzęta: konie – przejażdżki wozami, kuce, kozy, owce, daniele. Posiadamy boiska do gier zespołowych, plac zabaw, tor crossowy i terenowy, las, 2 stawy z przystanią dla rowerów wodnych i łódek dzięki czemu to idealne miejsce na imprezy integracyjne.

Dodatkowe atrakcje na terenie – możliwości nieograniczone: od prostej animacji i rozgrywek sportowych dla dzieci i dorosłych po wszelkiego rodzaju urządzenia pneumatyczne, dmuchane, góry do wspinaczki, team building, tyrolki, paintball, quady, crossy po loty balonami, kasyna, występy gwiazd, kabarety, jazdy testowe, prezentacje, szkolenia, konferencje. W oparciu o atrakcje na terenie, organizujemy „Wieczory polskie” dla gości zagranicznych.

Każda impreza jest indywidualnie omawiana i wyceniana, po konsultacji z Klientem. Wycena i warunki zależą w dużej mierze od charakteru imprezy oraz ilości osób – uczestników.